Rólunk

A Bartók Iskoláért Alapítvány Kuratóriuma nevében köszöntjük Önt, kedves látogató!

Az Alapítvány az azonos nevű iskola oktatási és nevelési munkájának folyamatos segítésére jött létre 1991-ben. Alapító tagjaink lelkes szülők – akkori diákok hozzátartozói – és elkötelezett pedagógusok. Sajnos nincs már mindenki közöttünk.

Alapítók: Baloghné Erdődi Mariann, Csatári Lajos, Fogl Ferencné, Fűzi István, Halmi Eszter, Gulyás Judit, Gyurka Ildikó, Galsa László, Gáspár Gotthárd, Kovács Erzsébet, Kiss Attila, Kiss Tibor,  Nagy Lászlóné, Pintérné Szabó Anna, Prágai Albertné, Sárközi András, Varga Gabriella, Világi Ferencné.

Az alapítvány egyre fontosabb szerepet tölt be támogatottjának, a Bartók iskolának mindennapjaiban. Alapítványunk segít a Bartók iskola tanítási időn kívüli programjainak (iskolaépületen belüli programok, kirándulások, táborok) lebonyolításában mind eszköz-, mind humánerőforrás támogatásával. Oktatási segédanyagok, napközis foglalkozási anyagok,  technika és rajz órai alapanyagok beszerzésében is fontos szerepet játszunk. Jutalmakat finanszírozunk az év minden szakaszában. Javítjuk az iskolaépület eszközellátottságát: AV- és informatikai eszközök, iskolai bútorok (tantermi, folyosói). Igyekszünk hozzájárulni egyén, vagy csoport segítésével egy-egy tábor kivitelezéséhez akár befizetéseknél, vagy a napi költségek előteremtésénél.

Folyamatosan pályázunk minden lehetséges, észszerű fórumon.

Nyilvántartási szám: 01-01-0001847
Adószám: 19668758-1-43
Statisztikai számjel: 19668758 7220 569 01
Bankszámlaszám: 11991102-02112482

Az Alapítvány kuratóriuma:
Karsay Ferenc (elnök)
Janicsek Ildikó, Chilkó Szabolcs, Chrenkó Ferenc (kuratóriumi tagok)

A Civil szervezetek névjegyzékében a Szervezet neve sorban Bartók Iskoláért Alapítvány néven kereshetnek a szervezetre ITT.

Szólj hozzá!