Korábbi Szja-k

ÖRÖMMEL TUDATJUK, HOGY ADÓJUK 1%-BÓL 2021. szeptemberében 1 496 873,- HUF átutalás érkezett az Alapítvány számlájára!

Az Alapítványhoz befolyt Szja 1%-ot a Kuratórium határozata alapján használja fel az Alapítvány, amely ebből az összegből finanszírozza a bútorok, nagyobb értékű eszközök beszerzését, de tehetségtámogatásra (versenyeztetés, jutalmazás), programtámogatásra, kisebb eszközfejlesztésre is igyekszik ebből az összegből fordítani.

A 2019. és 2020. évi jövedelemadókból befolyt 1%-ot a 2020/21. és a 2021/2022. tanévben informatikai eszközök vásárlására, tárgyi fejlesztésekre és rendezvények, illetve díjak finanszírozására fordítottuk:

• informatikai eszközök vásárlása:
    1 db okos tábla, 1 db projektor, 5 db asztali számítógép, fali konzolok és egyéb tartozékok,
  • iskolabútor vásárlása (1 tanterembe tanulói székek; 1 tanterembe tanulói székek + tanulói és tanári asztalok),
  • ablakredőny beépítése 1 osztályterembe,
  • iskolai rendezvények támogatása,
  • alapítványi díjak finanszírozása.

A 2018. évi adókból befolyt 1%-ot – kiegészítve erre a célra érkezett szülői felajánlásból – 2019 őszén az alábbiakra fordítottuk:

• négy osztálynyi öltözőszekrény elhelyezése a 2. emeleten (ezzel a nagy épületben a szekrények cseréje a végéhez ért!)

Az Alapítványhoz befolyt Szja 1%-ot a Kuratórium határozata alapján használja fel az Alapítvány. Ebből az összegből finanszírozza a bútorok, nagyobb értékű eszközök beszerzését, de tehetségtámogatásra (versenyeztetés, jutalmazás) is tud ebből az összegből fordítani.

A 2017. évi adókból befolyt 1%-ot – kiegészítve az alaptőkéből – 2018 őszén az alábbiakra fordítottuk:

• négy osztálynyi öltözőszekrény elhelyezése az 1. emeleten (ezzel a földszinti és az 1. emeleti szekrények cseréje a végéhez ért!)

A 2015., valamint a 2016. évi adókból befolyt 1%-okat a 2016/17-es, valamint a 2017/18-as tanévben az alábbiakra fordítottuk:

• egy osztálynyi öltözőszekrény elhelyezése a 2. emeleten, két osztálynyi szekrény elhelyezése a földszinten (ezzel a fsz.-i szekrények cseréje a végéhez ért);
  • egy tanteremnyi tanulói szék;
  • 10 db mikro hifi az alsós osztályok tantermeibe;
  • AV-eszközök javítása / cseréje;
  • tehetségtámogatás (versenyek részvételi díjának teljes, vagy részleges átvállalása; az Alapítvány által fenntartott díjak elkészítése, ösztöndíjak).

További célkitűzéseink: programtámogatás; tanulók jutalmazása tanulmányi eredményért és közösségi munkáért; eszközbeszerzés (AV-eszközök, játékok, sporteszközök, iskolai bútorok stb.); rászorulók támogatása (osztályprogramon való részvétel, ha a szülő az Alapítvány kuratóriumához fordul); az Alapítvány működési költségei.