Szja 1%

Kérjük, támogassa A Bartók Iskoláért Alapítványt adója 1%-nak ide utalásával!

Adószámunk:

19668758-1-43

ÖRÖMMEL TUDATJUK, HOGY ADÓJUK 1%-ÁBÓL 2023-ban 2 126 321,- Ft átutalás érkezett az Alapítvány számlájára!

ADÓJUK 1%-ÁBÓL 2022-ben 1 505 472,- Ft átutalás érkezett az Alapítvány számlájára!

Köszönettel várjuk adójuk 1%-át továbbra is!

Az Alapítványhoz befolyt Szja 1%-ot a Kuratórium határozata alapján használja fel az Alapítvány, amely ebből az összegből finanszírozza a bútorok, nagyobb értékű eszközök beszerzését, de tehetségtámogatásra (versenyeztetés, jutalmazás), programtámogatásra, kisebb eszközfejlesztésre is igyekszik ebből az összegből fordítani.

Az Szja 1%-ból és a szülői, illetve céges pénzadományokból a 2022/23-as tanévben az alábbi nagyobb értékű eszközöket vásárolta A Bartók Iskoláért Alapítvány a Bartók Iskola számára:

• 1 darab kültéri asztalitenisz asztal
  • 2 pár magasugró mérce
  • 2 darab 2 személyes ülőke az iskola zsibongójába
  • 1 darab polcos szekrény az informatika terembe
  • 2 darab játszótéri játék (mókuskerék, polyball) beépítéssel és engedélyeztetéssel

Szintén ebből a forrásból és az Önkormányzattól elnyert pályázati összegekből járulunk hozzá az iskolai rendezvények, az osztálykirándulások és az iskolai díjak költségeihez.

Ezenkívül az előző nyári táborokhoz az Önkormányzattól nyertünk pályázati támogatást szállásdíjra, belépőjegyek, programok, foglalkoztatási alapanyagok, sportszerek vásárlására.

Korábban így használta fel az Alapítvány az 1%-okból befolyt összeget.